דפי נחיתה


מאמר זה מתרכז בנושא למה צריך לשכור מומחה דפי נחיתה דפי נחיתה שיבנה את דף הנחיתה עבורינו ומה הייתרונות של שכירת מומחה למטרות פרסום בגוגל אדוורדס.
מניסיוני רב השנים בפרסום בגוגל ובבניית דפי נחיתה, אני נתקל במפרסמים רבים שטוענים טענות ללא בסיס ולא נכונות אודות הפרסום בגוגל. הרבה מהם מדברים על תקציב של כל מילת מפתח במטרה להיות הראשון בגוגל. אז נכון, מקום תמיד אפשר לקנות ביותר כסף, אבל למה לשלם יותר אם אפשר לשכור מומחה פרסום בגוגל ומומחה דפי נחיתה ולשלם הרבה פחות לכל קליק?
דירוג המודעה שלנו בגוגל מתבטא בנוסחא הבאה: עלות ממוצעת לקליק * ציון איכות של מילת המפתח = דירוג של מודעה.
ולמה אני מספר לכם את זה בעמוד שבכלל דן בדפי נחיתה ? לדפי נחיתה טובים או גרועים השפעה מאוד גבוהה על ציון האיכות של מילות המפתח שלנו ובכך יש השפעה ישירה על דירוג המודעה והתשלום לכל קליק. כלומר, עמוד נחיתה טוב יגרום לנו לקבל יותר קליקים בפחות כסף ולהפך.
מהם הפרמטרים עליהם צריך לשים דגש בעת בניית דף נחיתה:
1. בניית דף נחיתה מסודר – כל אובייקט במקומו חובה. לאובייקטים מסויימים יש כללים מסויימים. לדוגמא, צור קשר יהיה במקומות מוסכמים שנבחרו בקפידה לאחר ניסויים שערכו, טלפונים יופיעו במקומות מסויימים, תמונות יופיעו בדפי נחיתה במקומות מסויימים ועוד.
2. זמן טעינה של דף נחיתה . הרבה אנשים לא מודעים כמה חשוב זמן הטעינה של דפי נחיתה עבור קמפיין פרסום בגוגל אדוורדס. זמן טעינה טוב נחשב לדף שנטען עד שנייה וחצי מרגע פתיחתו. מעבר לכך ציון האיכות פשוט ירד וחבל. דפי נחיתה הנטענים בצורה איטית מ- 5 שניות זה בכלל אסון לקמפיין פרסום בגוגל ויעלה לכם בתשלום נוסף בוודאות. לעיתים גוגל לא מסכימים להציג מודעות המובילות אל דפי נחיתה הנטענים באיטיות רבה ולא משנה מהו התקציב שלכם – ההתמקדות היא בחוויית המשתמש בלבד.
לסיכום, אני ממליץ לכם לשכור את שירותיו של מומחה דפי נחיתה ומומחה פרסום בגוגל במטרה להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם על ידי קמפיין פרסום מקצועי.