פרסום באינטרנט


במאמר זה נתייחס למוקדי הפרסום השונים ברשת האינטרנט – פרסום באינטרנט באתרים שונים במטרה לחשוף עסק להצלחה !
האינטרנט נכנס לחיינו לפני המון זמן אך הפרסום באינטרנט הופך ליעיל ולאפקטיבי הרבה יותר ב-3 השנים האחרונות. אנשים רבים מחפשים באינטרנט בדגש על מנוע החיפוש של גוגל. כיום יש עשרות דרכים לפרסם באינטרנט , המאמר מתייחס לשלישייה הפותחת:
1. פרסום בגוגל
2. פרסום בפייסבוק
3. פרסום ברשת התוכן והשותפים של גוגל

ניתוח קצר של כל אחת מאפשרויות פרסום באינטרנט :
פרסום בגוגל זוהי אופציה מעולה לפרסם באופן ממוקד את העסק שלך. אנשים מחפשים את התחום שלך ומגיעים ישירות אלייך. לגוגל מעל מיליארד גולשים ביום מכל רחבי העולם. בישראל המספר קרוב לכ- 2 מיליון משתמשים באתר זה בלבד. תחשוב על זה, ייתכן שאלפי אנשים מחפשים בחודש את התחום שלך, למה לך לפספס אותם. כחלק מתהליך פרסום באינטרנט הפרסום בקישורים הממומנים של גוגל הוא מומלץ במיוחד עבור כל עסק.

פרסום בפייסבוק זוהי אפשרות מצויינת לקבל חשיפה נוספת עבור העסק שלך. הפרסום בפייסבוק לא מתאים לכל אחד אלא לעסקים המעוניינים יותר במיתוג העסק שלהם. כיוון שבפייסבוק אנשים לא מחפשים מוצר כלשהו אלא הפרסומות נדחפות להם אוטומטית, ניתן לכוון לקהל יעד שאנחנו רוצים במיוחד לפנות אליו, בין אם מדובר על מצב משפחתי (רווק, נשוי , גרוש..), גילאים, מין, דת ועוד. לדוגמא, במידה ואתה עסק למכירת מוצר המתאים לאנשים רווקים בני 20-30 בלבד יש את האופציה לכוון רק למשתמשים האלה.

פרסום ברשת התוכן של גוגל – רשת התוכן זוהי רשת המכילה מיליוני אתרים שותפים המציגים את הפרסומות של גוגל באתרי שלהם. גוגל מכוונים את המפרסמים שלהם לאתרים המתאימים. לדוגמא, פרסום אתר המתעסק בטיולי טרקטורונים באתר שותף של גוגל המתמחה בטיולים .

לסיכום, הפרסום באינטרנט הוא משתלם במיוחד רק אם משתמשים בשירותי מומחה פרסום באינטרנט. צרו קשר לקבלת פתרון מקצועי בדיוק בשבילכם. ניתנים שירותי בניית דפי נחיתה על ידי מקצוען.