מאמרים בתחום קידום אתרים


כיצד לבחור חברה לקידום אתרים?
כיצד לבחור חברה לקידום אתרים? בשוק קימות עשרות חברות ועוד מאות פרילאנסרים שמציעים שירות של קידום אתרים. חלקם אף מציעים את שירותם בחינם. כיצד תקבעו מי מקדם אתרים מקצועי ומי מסכן את אתרכם ומציע את שירותיו מבלי הכרות מעמיקה עם התחום?

פלאש, פריימים, AJAX וקידום אתרים
מאמר המסביר מדוע גוגל לא אוהב פלאש, פריימים ו-AJAX.

קידום אתרים במדיה קהילתית
הגדרה: המושג מדיה קהילתית מתייחס לפלטפורמות ולכלים אשר באמצעותם אנשים חולקים תוכן אחד עם השני באופן עצמאי. מדיות פופולריות כוללות: בלוגים, רשתות חברים, אתרי ויקי, פודקאסטס ואתרים לשיתוף תכנים.

פלאש וקידום אתרים
סרטוני פלאש יכולים להיות דבר נהדר. הם יכולים למשוך את העין בצורה טובה יותר מאשר אתרים סטטיים "משעממים", והם יכולים לספר סיפור טוב יותר מאשר אתרי טקסט. אך למרות זאת, השימוש בסרטי פלאש גורע בדירוג האתר במנועי החיפוש. מאמר זה מתאר את ההשלכות וההמלצות כאשר משתמשים בפלאש באתר.

Javascript וקידום אתרים
האם שימוש ב javascript גורע מקידום האתר ? במאמר זה אנסה לענות על שאלה זו.

איך להחליף קישורים בהצלחה
מעונינים להגדיל את הכניסות לאתרכם בעזרת החלפת קישורים? הנה מספר 'טיפים' שיאפשרו לכם להשיג את המקסימום מכל פנייה.

בחירת דומיין לאתר שלכם
בשעה טובה, החלטתם להקים אתר לעסק שלכם. אחד הצעדים הראשונים שתעשו הוא רכישת דומיין. מאמר זה בא להסביר את התהליך, ואת השיקולים השונים שיש להביא בחשבון.

בקרת איכות QA לאתר אינטרנט
מדוע חשוב כל כך לבצע בדיקה מקיפה של אתר אינטרנט, רצוי מאד לפני עלייתו לאויר, ומה לבדוק. גם בדיקה שתיעשה לאחר שהאתר נמצא כבר בפעולה תהיה מועילה מאד ועשויה לחשוף תקלות ובעיות רבות. בדיקת אתר היא נושא קריטי. לעיתים, וזו לא הגזמה, יכולה בדיקה כזו להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון האתר. כאשר תראו, בהמשך, את רשימת הבדיקות הנדרשות, תבינו גם למה.